Showtime

Reja e Ibrahim Rugovës argëtohet me Geasyn, nën ritmin e këngës ‘Malena’

09/02/2019 22:22
nga:N S

Blerina Kllokoqi Rugova është njëra nga dizajneret me të njohura në Kosovë. 

Kreacionet e saj janë të pëlqyera nga shumë fytyra publike, duke përfshirë edhe këngëtaret me famë botërore. Kur jemi të këngëtaret, ajo ka edhe një shoqëri bashkë me Luana Vjollcën, shkruan GazetaBlic.

Siç duket janë bashkuar dhe po kalojnë kohë të mirë së bashku, eh këtë e tregoj me një video reperi Gheto Geasy.

Ai ka publikuar një video në Instagram, ku shihet Blerina Rugova duke u argëtuar me Getoarin nën tingujt e këngës ‘Malena‘.

Videon mund ta shihni më poshtë:

VIDEO 

/GazetaBlic./

10/10/2019 14:29

Blerina Kllokoqi-Rugova përkrah grupin LGBTI, ja çka bën për ta