Showtime

Rebel Wilson shfaqi figurën e re trupore pasi humbi 30 kilogramë

02/22/2021 22:14
nga:Flutura Gashi

Aktorja u pa me linjat e reja trupore pasi ka humbur rreth 30 kilogramë.

Rebel Wilson ka qenë në një udhëtim shëndetësor dhe palestër gjatë vitit të kaluar, duke humbur rreth 30 kilogramë, shkruan lajmi.net.

Aktorja u mburr me krenari me figurën e saj të dobësuar të dielën teksa mbushte makinën e saj në një stacion benzine në Los Angeles, transmeton lajmi.net.

Rebel veshi flokët e saj bjonde me kaçurrela dhe të aksesuara me një çantë Louis Vuitton.
Ylli i Hollivudit e bëri vitin 2020 ‘vitin e saj të shëndetit’ dhe punoi shumë për të rishikuar dietën dhe zakonet e saj të fitnesit, duke humbur 30 kg mbresëlënëse.

Në nëntor, aktorja e humorit me krenari njoftoi në Instagram se ajo kishte arritur peshën e saj të synuar prej 75 kg.
Vështrimi vjen pasi Rebel u nda nga i dashuri i saj i fundit, 29-vjeçari trashëgimtar i birrës Anheuser-Busch Jacob Busch.

Ajo konfirmoi se marrëdhënia e tyre kishte përfunduar kur ajo iu referua vetes si një ‘vajzë beqare’ në një postim në Instagram më 3 shkurt.

‘Shumë në mendjen time … Vajza beqare drejt Super Bowl!’ ajo shkruajti.