Sporti

Realin e pret ferri deri në fund të kampionatit

04/24/2017 09:30
nga:A. R.

Barcelona ka rihapur çështjen e titullit kampion në La Liga. Real Madridi ka ndeshje mjaft të vështira deri në fund të kampionatit.
“Los Blancos” takohen me Deportivon, Valencian, Granadan, Sevillan, Malagan dhe Celta Vigon, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndërkohë, Barca ka përballë Osasunan, Espanyolin, Villarrealin, Las Palmas dhe Eibarin.

Reali luan një ndeshje me tepër, atë ndaj Celta Vigos të cilën nuk e ka luajtur në mes të kampionatit

01/25/2020 14:48

Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona