Sporti

Reali rikthen epërsinë me këtë super gol (VIDEO)

12/06/2017 22:31
nga:E.A

Real Madrid ka arritur të shënojë gol dhe ta rikthejë epërsinë ndaj gjermanëve.

Kësaj radhe ka shënuar Lucas Vazques një gol shumë të bukur në minutën e 81-të.

12/10/2017 11:17

Ronaldo zbulon fjalët që i tha djali i tij pasi fitoi ‘Topin e Artë’: Do të bëhem më i mirë se ti