Sporti

Reali rikthen epërsinë me këtë super gol (VIDEO)

12/06/2017 22:31
nga:E.A

Real Madrid ka arritur të shënojë gol dhe ta rikthejë epërsinë ndaj gjermanëve.

Kësaj radhe ka shënuar Lucas Vazques një gol shumë të bukur në minutën e 81-të.

09/25/2018 14:04

Probleme për Lopeteguin, lëndohet ylli i ekipit