Sporti

Reali nuk dorëzohet, ofertë të re për Neymarin

08/14/2019 18:03
nga:M K

Madridi gati me ofertën e re për yllin e PSG-së, Neymar.

Trajneri i “Los Blancos”, Zinedine Zidan, është i gatshëm për të sakrifikuar Vinicius Jr, për të transferuar në ekip kapitenin e Brazilit, Neymar.

Reali është duke garuar me rivalët e tyre, Barcelonën për të fituar shërbimet e lojtarit.

Reali ka përfshirë Bale, Modriç dhe Isco në ofertat e mëhershme, mirëpo gjiganti francez nuk ka qenë i interesuar.

Me arritjen e Eden Hazard, Perez e ka pranuar që Vinicius nuk ka vend në ekipin e parë.

08/05/2020 17:46

Zidane publikon listën e futbollistëve të ftuar për duelin ndaj Manchester Cityt, mungojnë James Rodriguez e Gareth Bale