Sporti

Real Madrid – Villarreal, formacionet zyrtare

01/13/2018 14:59
nga:Y.K

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Villareal, shkruan Gazeta Blic

Kjo ndeshje do të fillojë nga ora 16:15, dhe zhvillohet në stadiumin “Santiago Bernabeu” në Madrid.

Kujtojmë që Real Madrid dy ndeshjet e fundit ka fituar vetëm një pikë në La Liga

Këto janë formacionet e të dyja skuadrave./Gazeta Blic

 

12/12/2018 23:16

Shpërthejnë tifozët e Real Madridit, shikoni si e kanë quajtur skuadrën e tyre të zemrës