Sporti

Real Madrid pas super lojtarit të Manchester City

01/13/2018 15:20
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit po kërkon një sulmues në afatin kalimtar të janarit.

Sipas ‘Don Balon’, drejtuesit e madrilenëve janë duke monitoruar situatën e sulmuesit të Manchester City, Raheem Sterling, shkruan GazetaBlic.

Raheem Sterling është duke shkëlqyer këtë edicon me fanellën e ‘Citizens’ dhe kjo i ka shtyer madrilenët të kërkojnë shërbimet e tij.

Sipas mediave spanjolle, Perez ka arritur të kontaktojë me lojtarin dhe ditët e ardhshme do të vijë ofertë për të./GazetaBlic/

12/12/2018 23:16

Shpërthejnë tifozët e Real Madridit, shikoni si e kanë quajtur skuadrën e tyre të zemrës