Sporti

Real Madrid i bashkohet garës për yllin e Sportingut

08/03/2019 11:39
nga:M K

Skuadra spanjolle, Real Madrid, është e interesuar që ta përvetësojë mesfushorin portugez, Bruno Fernandes.

Futbollisti 24 vjeçar ka vendosur që të largohet nga Sporting CP dhe skuadra Tottenham është pranë nënshkrimit të kontratës me të, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Gjithashtu është raportuar se edhe Manchester United është i interesuar për nënshkrimin e tij. Tani mbetet të shihet nëse Real Madrid do ta mposht Tottenham-in në këtë garë.

01/10/2020 11:51

Të dielën, finalja e madhe e superkupës spanjolle, Real Madrid – Atletico Madrid