Sporti

Real Madrid-Dortmund, përfundon pjesa e parë me këtë rezultat (VIDEO)

12/06/2017 21:36
nga:E.A

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Real Madrid – Borussia Dortmund.

Madrilenët ishin ata të cilët shënuan së pari me anë të Boyra Majoral dhe Cristiano Ronaldo, transmeton Gazeta Blic.

Pas aksioneve të shumta gjermanët e Dortmundin arritën ta shënojnë një gol në fund të pjesës së parë me anë të Pierre-Emerick Aubameyang.

Pjesa e parë e këtij takimi përmbyllet me rezultat 2-1 për madrilenët.

ërfund

06/21/2018 09:08

Agjenti i Bale: Lojtari mund të mos largohet nga Madridi