Sporti

Real Madrid – Bayern Munich, formacionet

04/18/2017 09:08
nga:Y.K

Çerekfinalja e dytë mes dy gjigantëve të Europës, që luhet në Madrid, vendos gjysmëfinalistin e parë të këtij edicioni të Ligës së Kampionëve

Real Madrid dhe Bayern Munich do të përballen të martën mbrëma në Santiago Bernabeu, në të dytën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Gjiganti spanjoll ka epërsi nga ndeshja e parë, që përfundoi me rezultat 1:2, ndërsa trajnerët pritet të zbresin në fushë me formacionet më të mira të mundshme.

06/18/2018 13:56

​Hazard: Nëse Real Madridi më do mua, e di se çfarë duhet të bëjë