Showtime

Reagon Sellma: Nuk e pranon se ka komentuar ajo, por dikush nga stafi!

03/14/2019 18:17
nga:L I

Një koment i Sellmës në gjuhën shqipe ka bërë që rrjeti të shpërthejë ndaj saj, shkruan GazetaBlic.

“Llepotica”, ka shkruar Sellma në fotografinë e publikuar nga vajza e Arkanit, ku më pas kanë vërshuar komentet në drejtim të saj.

Shpërthen rrjeti! Komentuesi ia numëron të gjitha Sellmës, një e nga një!

E më në fund ka reaguar edhe vet grimerja përmes një postimi në InstaStory, e cila ka thënë se nga komentuesit e ka marrë vesh se ka komentuar tek vajza e Arkanit. Ajo ka thënë se numëron një numër t1% madh ndjekësish, dhe se llogarinë e saj nuk e mban vetëm ajo por edhe njerëz të tjerë./GazetaBlic