Showtime

Reagon Ilda Bejleri: Nuk mbaj përgjegjësi për njerëzit që rrëzohen në rrugë

02/13/2020 14:29
nga:N S

Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin.

Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë.

Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet e tillë dhe e ka mohuar.

Ilda nëpërmjet një postimit thotë se ndihet e pafajshme dhe kjo nuk të vërtetohet duke parë incizimet në polici.

Ajo madje shton se nuk mbanë përgjegjësi për njerëzit që rrëzohen në rrugë.