Showtime

Reagon edhe kunata e Ramush Haradinaj, ja çfarë shkruan për të! (FOTO)

01/11/2017 09:27
nga:N S

Ndalimi në Francë i kryetarit të AAK-së Ramush Haradinaj ka shkaktuar “revolte tek një pjese e madhe e qytetareve”shkruan GazetaBlic

Së fundmi ka reaguar edhe kunata e liderit të AAK-së, Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinaj .

Lola e cila në profilin e saj në Instagram ka publikuar një foto së bashku me Haradinaj ku shkruan: “Një Ramush e ka Kosova“./GazetaBlic.com/

Një Ramush e ka Kosova.

A photo posted by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

06/18/2018 16:53

Figura e Hilmi Haradinajt që përjetoi vdekjen e tre djemve dhe nipit