Sporti

Reagimi emocional i Zenelit pasi bashkëlojtarët i’a dedikuan golin

06/10/2019 22:17
nga:M K

Kosova është duke u përballur aktualisht me Bullgarinë, me rezultatin që është i barabartë 1-1.

Gjithsesi, ‘Dardanët’ kaluan të parët në epërsi me golin e Milot Rashicës (14′).

Përveç emocionit të golit, futbollistët e Kosovës bën një veprim të shkëlqyeshëm – pasi i dedikuan golin Arbër Zenelit.

Ky i fundit pësoi një lëndim të rëndë në ndeshjen e fundit ndaj Malit të Zi, çka do të jetë jashtë fushave për një kohë të gjakë.

Ylli i Reims ka reaguar në Instagram pak minuta më parë, duke postuar foton me dedikimin ndaj tij dhe me mbishkrimin: ”Një dashuri”.

View this post on Instagram

One love❤️

A post shared by Arber Zeneli🇦🇱🇽🇰🇸🇪 (@azeneli17) on

09/17/2019 00:51

Pacolli e krahason Enver Hoxhajn me Ivica Daçiqin