Showtime

Rashel Kolaneci si një kukull ‘barbie’ (FOTO)

11/14/2017 22:38
nga:N S

Ajo u bë e njohur fal emisionit “Xing me Ermalin” në Tv Klan, shkruan Sovrani.info

Fiziku i Rashel Kolanecit ngjan vërtet me atë të një kukulle barbie.

Këtë e kemi vënë re jo vetëm në daljet e saj në emisonin “Xing me Ermalin”, por edhe në fotot që ajo publikon në llogarinë e saj në Instagram.

E tillë është dhe fotoja e fundit e publikuar në Instagram, ku ajo po duket e mrekullueshme.

🎠 #juxhinkurtiphotography @juxhinkurti

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

10/16/2017 19:00

Shumë joshëse Rashel Kolanecit (FOTO)