Showtime

Raportet e Kidës me Getinjon demantohen më në fund, kjo është e vërteta

01/12/2018 17:48
nga:N S

Dalja e Getinjos dhe Mozzik nga On Records ka zgjuar shumë vëmendje te publiku.

E duke qenë se nga On Records kanë dalur edhe këngëtarë tjerë, gjithmonë janë diskutuar raportet që kanë pasur ata, pasi shpesh edhe kanë përfunduar edhe miqësitë mes tyre.

Por, një gjë e tillë nuk ka ndodhur mes Getinjos dhe Kidës.

Kjo se, në foton e fundit ku Kida shihet bashkë me prindërit e saj, ka komentuar reperi Getinjo, i cili ka pëlqyer foton e saj po ashtu.

 

 

02/20/2018 18:42

Modelja ruse duke realizuar imazhe +18 dëgjon këngën e Mozzik