Showtime

Ramush Haradinaj ia feston ditëlindjen djalit të tij në Qeveri

01/24/2019 15:43
nga:N S

Sot është një ditë e veçantë për familjen Haradinaj, shkruan GazetaBlic

E krejt kjo pasi Trimi, djali i kryeministrit Ramush Haradinaj feston ditëlindjen, e këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë në Facebook.

Haradinaj ka publikuar fotografi dhe një urim për djalin ku bashkë me shokët kanë festuar në Qeveri.

“Çaste të hareshme me shokët e shoqet e Trimit për ditëlindjen e tij. Secila ditë e jona i dedikohet ardhmërisë së sigurtë dhe të begatë të të gjithë fëmijëve të Kosovës. Të bekuar qofshi. E ti Trimi im, guxo në jetë!”, ka shkruar Haradinaj në postim./GazetaBlic

02/19/2020 09:05

Haradinaj: Faji i Kurtit e Osmanit, ambasadori Grenell kërkon heqjen e taksës