Lajme

Ramush Haradinaj: I përhershëm kujtimi për luftëtarin Shefik Beqiri

03/22/2020 18:56
nga:Norë Kelmendi

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se është i përhershëm kujtimi për atdhetarin dhe luftëtarin Shefik Beqiri.

Ai ka shfrytëzuar rastin për t’i ngushëlluar familjarët dhe bashkëluftëtarët e të ndjerit Beqiri, njofton Klan Kosova.

“Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e morëm me pikëllim të thellë. Komandantin e Brigadës 172 “Isa Kastrati” do e gjejmë përgjithmonë në kujtimin e Luftës Çlirimtare”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook.

I përhershëm kujtimi për atdhetarin dhe luftëtarin Shefik Beqiri.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e morëm me pikëllim…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Dimanche 22 mars 2020

07/13/2020 22:17

Ramush Haradinaj: Mund ta shqyrtoj ofertën për President, ndarja është evituar