Sporti

Ramos qesharak, Jesus realizon gol të bukur me kokë ndaj Real Madridit

02/26/2020 22:38
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester Cityt ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit.

Sulmuesi i Manchester Cityt, Gabriel Jesus ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit, shkruan GazetaBlic.

Pas një harkimi fantastik nga De Bruyne, Jesus e mposhti Ramosin në duelin ajror dhe realizoi gol për të barazuar shifrat.

Rezultati aktual i takimit është 1-1.

Ja goli

VIDEO