BLIC.TV

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!

10/01/2018 19:53
nga:Gazeta Blic

Që ty dyja na kanë bërë krenarë me arritjet e tyre në botë e këtë gjë vazhdojnë ta bëjnë edhe sot.

Fjala është për dy super-këngëtaret me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa të cilat asnjëherë nuk ngurrojnë t’i tregojnë botës mbarë se sa krenare janë me prejardhjen e tyre.

E kësaj here ne në Gazetën Blic, kemi dalë për të zhvilluar një “VoX POP” për të parë se cila prej tyre iu pëlqen më shumë dhe pse.

Si në shumë “Vox POP-a” edhe në këtë nuk kanë munguar përgjigjet epike nga ana e qytetarëve të cilët me shumë stil janë përgjigjur në pyetjen e parashtruar.

Madje një prej tyre si me sarkazëm është përgjigjur se atij i pëlqen më shumë këngëtarja, Shyhrete Behluli e cila ka vite të tëra që është në skenë dhe si gjithmonë me zërin e saj i bënë për vete të gjitha moshat.

Më poshtë mund ta ndiqni videon e plotë: