Showtime

‘Qumili’ dhe Bimi Radogoshi zbulojnë sekretet personale të njëri-tjetrit (Video)

04/30/2017 20:39
nga:Gazeta Blic

Artisti i njohur i humorit Sevdai Radogoshi i njohur si Qumili së bashku me djalin e tij, Bimin ishin të ftuar në Elite Show.

Në intervistën përballë Elita Rudit, ata treguan shumë të pathëna për njëri-tjetrin.

Mes rrëfimit u zbuluan edhe shumë sekrete profesionale por nuk u lënë anash as ato personale, sidomos ato nga fëmijëria.

12/05/2018 12:28

Shikojeni këtë video, dhe do kaloni një të mërkure duke qeshur!