Sporti

Quaresma shënon gol të bukur ndaj Genk

11/08/2018 19:32
nga:Lorik J

Skuadra e Besiktasit ka shënuar golin e parë ndaj Genk.

Besiktas dhe Genk po takohen në kuadër të raundit të katërt të ndeshjeve të fazës së grupeve të Europa Leagues, shkruan GazetaBlic.

Skuadra turke ka shënuar golin e parë në minutën e 16’të të takimit.

Golin e parë për Besiktas e ka shënuar Ricardo Quaresma.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Ja goli

VIDEO