Lajme

Qeveria premton të dyfishojë ndihmën për Pakon Emergjente nëse zgjat pandemia

04/06/2020 23:16
nga:Gazeta Blic

Ministria e Financave dhe Transfereve ka marrë vendim për një pako emergjente për ta ndihmuar ekonominë pas krizës nga pandemia Covid-19.

Në rast se situata pandemike zgjatet më shumë se sa është menduar, atëherë Qeveria premton se do të dyfishojë ndihmën.

Ndiqeni storien: