Showtime

Qendresa e Labit në duart e një mashkulli (Foto)

07/17/2017 21:53
nga:Gazeta Blic

Ka kohë që nuk është folur për të fejuarën e moderatorit Labinot Gashi-Labi, Qëndresa Bajramin, e cila u popullarizua falë lidhjes me prezantuesin, shkruan “Kosovarja”.

Qëndresa që me profesion është grimere, kohë pas kohe edhe pozon për qejf. Por, këtë herë ajo ka shërbyer si modele e kreatorëve të njohur Kujta dhe Meri, shkruan “Kosovarja”.
Me gjasë Qëndresa do të jetë një nga modelet që prezanton fustanat e koleksionit të ri të shtëpisë së modës “Kujta & Meri”.