Showtime

Qëllohet me armë aktorja e njohur

08/12/2017 19:04
nga:D.I

Ulërima dhe të qëlluara me armë kanë tmerruar kolegët…

Aktorja Ajsi Xhaxhaj ka kaluar momente jo fort të këndshme teksa po xhirronte filmin e ri ‘Dashuria nuk mjafton’.

Aktori dhe regjisori shqiptar Drilon Hoxha i filmit ‘Drejt Fundit’ ka publikuar një moment nga filmi i tij i ardhshëm ku qëllon me pistoletë manovër aktoren protagoniste Ajsi. Ajo ka mbetur e tmerruar dhe nuk ka shmangur ulërimat. ‘Ja si mund ta gjuani nje femer’-shkruan ai krah videos.

Driloni e ka shpërndarë videon në rrjetin sociale dhe me sa duket ka qenë argëtuese për pjesën tjetër të stafit.

08/12/2017 14:18

‘Qëllohet’ me armë aktorja Ajsi Xhaxhaj ( Pamjet )