Showtime

‘Qahet’ modelja seks bombë e ‘Playboy’: E kam aq të madh… sa që ndjej dhimbje shpine

11/14/2017 18:27
nga:Gazeta Blic

Lindsey Pelas, 26-vjeçarja super-seksi, është e njohur për postimet e saj në mediat sociale në të cilat ajo mund të shihet se sa e lumtur është për gjinjtë e saj natyral…

Por tani a jo e ka zbuluar se ka një dobësi serioze në gjoksin e saj që e ka bërë atë të njohur.

 

Ajo e ka një pjesë të zhvilluar të trupit që shumica e grave vetëm mund ta ëndërrojnë, por modelja në instagram ka pretenduar se gjinjtë e saj 30HH janë më shumë një ‘mallkim’ sesa një ‘bekim’.

Modelaj e ‘Playboy’, thotë se, asaj i duhet të ‘buzëqesh nga dhimbja’ sa herë shkrep fotografitë e saja, sepse gjinjtë e saj të mëdhenj, të cilët peshojnë rreth 11 kilogramë, po i shkaktojnë dhimbje të forta në shpinë.

Modelja, e cila e përshkruan veten si ‘gjenetikisht e bekuar’, ka thënë se masazhet dhe shtendosjet i ndihmojnë asaj të qetësoj dhimbjet e shpinës.