Showtime

Pyetet ‘A ishe martu n’katund’?, Përgjigjja e Adelina Berishës do t’iu befasojë

05/05/2019 20:43
nga:N S

Këngëtarja Adelina Berisha së fundi u ka kërkuar fansave të saj në ‘Instagram‘, që tu bëjnë pyetje, shkruan GazetaBlic.

Pyetjet që i parashtruan këngëtares ajo i ka publikuar, kishte lloje të ndryshme të pyetjeve që ajo iu ka përgjigjur.

Disa kishin të bëjnë me jetën e saj profesionale disa me private.

Një pyetje nga një fans ishte se ‘A ishe martu në Katund’?

Adelina, iu përgjigj shumë shkurt ‘Ku e ka shkrujt Zoti’.

Ndryshe, projekti i fundit i Adelina Berishes është ‘Gabim i bukur‘, që ka arritur 2 milionë shikime në YouTube./GazetaBlic/

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”