Showtime

Puthja e parë e çiftit menjëhere pas kurorëzimit (FOTO)

09/10/2017 20:31
nga:D.I

I pari i Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që ka kurorëzuar çiftin Marina dhe Geti.

E menjëherë pas kurorëzimit çifti ka shkëmbyer puthjen e parë.

 

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi