Lajme

Pushuesit në Dhërmi braktisin plazhin në panik (VIDEO)

07/27/2017 13:01
nga:Gazeta Blic

Një situatë e pazakontë ka ndodhur ketë paradite në plazhin e Drimadhës, pasi dikush ka lajmëruar për ardhjen e një dallge të madhe dhe të gjithë pushuesit qe ndodheshin aty, kane braktisur plazhin. Të huaj e shqiptarë, janë futur në lokale.

Ndërkohë lajmërojnë për Dritare.net se është krijuar panik i madh dhe disa prej tyre po marrin makinat dhe po braktisin Drimadhën.

05/06/2018 20:12

Çfarë thotë hoxha i Vrellës që iu la fëmija i sapolindur mbi veturë?