Cool

Pushimet nisën, por këto vajza të ‘nxehta’ po e ‘përvëlojnë’ rrjetin (Foto+16)

04/16/2018 19:09
nga:FL.B

Edhe pse temperaturat nuk janë akoma për plazh, yjet kanë nisur pushimet.

Tendenca e këtij viti duket se do jenë bikinit minimalistë.

Duket se çdo vit e më shumë, yjet duan të ekspozojnë sa më shumë trup. Shihni një koleksion dhe binduni.

Ju vetë a do guxonit të dilnit kështu?