Showtime

Publikohet videoja ‘skandaloze’ e Dafina Zeqirit, bën ‘twerk’ në pishinë!

06/12/2019 15:31
nga:Natyra

Publikohet videoja ‘skandaloze’: Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në pishinë! Shikojeni!

Dafina Zeqiri këtë ditë të nxehtë po e kalon në pishinë, ku po shoqërohet nga shoqet e saj.

Këngëtarja ka publikuar së fundi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pikërisht nga pishina ku po relaksohej.

Ajo bënte lëvizje provokuese, ndërsa videon e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Për ndryshe, “La Reina” titullohet projekti i fundit nga Dafina Zeqiri, këngë kjo e cila u prit mirë në publik dhe po dëgjohet shumë nga të rinjtë!

09/17/2019 00:51

Pacolli e krahason Enver Hoxhajn me Ivica Daçiqin