Showtime

Publikohet video e parë e Morena Tarakut bashkë me miliarderin nga Teherani

06/14/2018 15:36
nga:L I

Ka pak javë që u zbulua dhe i dashuri i modeles Morena Taraku, shkruan Gazeta Blic.

Ai është Sasha Sobhani, miliarderi nga Teherani i cili bën një jetë mjaft luksoze.

Madje çifti bën dhe tatuazh emrin e njëri-tjetrit në pjesën e krahut, ndërsa dhe komentet e Sashës në postimet e Morenës nuk mungojnë.

Së fundmi, në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një video, ku shihet në një jaht, e aty pranë është dhe modelja Morena Taraku ku çifti shihen duke vallëzuar nën ritmet e muzikës.

“Ti e din sa shumë të dua” ka shkruar Sasha në videon e publikuar./Gazeta Blic

09/16/2018 13:27

Morena Taraku do të iu ‘shokojë’, nuk do ta besoni se si e quan vetën