Lajme

Publikohet video e aksidentit i cili ndodhi në Pejë

02/26/2018 11:09
nga:M H

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Pejë, njofton Gazeta Blic.

Në aksident janë përfshirë një autobus dhe një veturë, por fatmirësisht nga ky aksident nuk ka të lënduar. Në veturë nuk kishte asnjë person.

Siç duket shkak i këtij aksidenti, është bora e cila ka vështirësuar qarkullimin.

Gazeta Blic, ua sjellë videon nga ky aksident.

03/27/2019 00:00

Selmanaj ia kujton Thaçit aferën ‘Pronto’