Showtime

Publikohet projekti më i ri i Genës, titullohet “Më fal”

06/15/2019 19:42
nga:M K

Gena ka publikuar videoprojektin e ri.

Ai sapo ka sjellur videoklipin e tij më të ri që e kishte paralajmëruar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

‘Më fal’ titullohet kënga e artistit shumë të pëlqyer i cili përmes një postimi në Instagram nuk ka harruar t’i falënderojë të gjithë bashkëpunëtorët në realizimin e këtij projekti.

Videoklipi është realizuar nga Max Production, dhe teksti i këngës është shkruar nga Endrit Mumajesi.

12/02/2019 10:54

Gena dhuron 15 mijë euro për të prekurit nga tërmeti