Showtime

Publikohet projekti më i ri i Adelina Berishës, “Loti im”

11/16/2019 20:57
nga:M K

Adelina Berisha sjell këngën e re.

Adelina para pak orësh njoftoi se gjatë mbrëmjes së sotme do lëshon këngën e saj të re të cilën e ka titulluar “Loti im”, shkruan lajmi.net.

Minuta më para këngëtarja publikoi këngën e re të cilën e ka punuar edhe me videoklip, ku shfaqet mjaft atraktive.

Për muzikën është kujdesur Irkenc Hyka, teksti i është besuar Petro Xhorit ndërsa klipi është punuar nga produksioni ‘Imagine Films’.

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”