Showtime

Publikohet kënga e re e Ardian Bujupit, “Modela”

05/22/2020 10:36
nga:M K

Ardian Bujupi ka lansuar këngën e tij të re. “Modela” quhet projekti i radhës ngë këngëtari i njohur kosovar.

Kënga vije me videoklip për të cilin është përkujdesur “Sony Columbia Records” shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic.

Muzikën e ka bërë Hoba, ndërsa klipi duket goxha interesant.

Duket se Ardiani ka shfrytëzuar karantinën për të punuar dhe ky është rezultati i parë.

06/02/2020 13:24

Këngëtarë dhe fytyra të njohura publike solidarizohen me George Floyd, kërkojnë drejtësi dhe të jetë rasti i fundit