Showtime

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

09/14/2018 09:59
nga:Natyra

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar.

Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore, Spotify dhe Itunes e që sot pritet të dalë edhe në Youtube.

Çifti kanë realizuar një këngë të gërshetuar ndërmjet gjuhës shqipe dhe asaj gjermane. Pritet që të pëlqehet nga publiku.

07/18/2019 01:42

“Jeta ime ishte në rrezik, u ble edhe revolja për vrasjen time”