Showtime

Publikohet ‘Harrom’ nga NRG Band!

02/28/2018 20:58
nga:A. R.

Grupi NRG Band kanë publikuar projektin e tyre më të ri, shkruan Gazeta Blic.

Kënga titullohet ‘Harrom’, tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë Estoo ndërsa për videoklipin është përkujdesur Pro Video.

Kënga ka të bëjë me dashuri ku në klip shihet Besniku nën shoqërimin e një vajze. Pritet që edhe ky projekt të pëlqehet nga publiku.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar Youtube. /GazetaBlic./