Showtime

Publikohet foto e rrallë e Albulena Haxhiut në ditën e dasmës

04/23/2020 14:24
nga:N S

Këto ditë Albulena Haxhiun e kemi parë në detyrën e ministres së Drejtësisë, një nga digasterët më të rëndësishëm të Qeverisë.

Haxhiu rrjetet sociale i shfrytëzon më shumë për të informuar për aktivitetet e saj, ndërsa rrallë publikon fotografi familjare ose nga jeta personale e saj.

Në një fotografi të rrallë Albulena Haxhiu shihet në ditën e saj të dasmës para 8 vjetësh.

Haxhiu shihet me vellon e saj në vitin 2012 dhe duket mjaft e lumtur në ditën e martesës me Alban Krasniqin.

Haxhiu dhe Albani tani janë prindër të dy djemve./zëri

05/05/2021 17:37

Haxhiu e njofton Shefin e Misionit të Zyrës Diplomatike Belge për prioritetet e MD-së