Showtime

Publikohet bashkëpunimi i Gashit me reperin e famshëm, Chris Brown

01/24/2020 13:22
nga:L I

Ka disa ditë që artisti me prejardhje shqiptare, Gashi ka paralajmëruar projektin e tij të radhës, shkruan GazetaBlic.

Ai bëri të ditur se kënga e tij e re do jetë bashkëpunim me një nga emrat e famshëm të muzikës, Chris Brown.

Kënga mban titullin “Safety” dhe është në bashkëpunim edhe me Afro B dhe DJ Snake.

Ditën e sotme është lansuar edhe kënga e cila ka ardhur e realizuar vetëm në versionin audio, ndërsa nuk dihet nëse do i realizohet edhe klipi.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën: