Showtime

Publikohen prapaskenat e filmit “2 Gishtë Mjaltë”, nuk duhet t’i humbisni!

04/23/2019 22:46
nga:L I

Ermal Mamaqi sapo ka publikuar dhe prapaskenat e filmit “Dy GishtëMjaltë”, shkruan GazetaBlic.

Komediani Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata ka tre javë që lansuan në treg filmin e tyre “2 Gishtë Mjaltë”, i cili u pëlqye, dhe po vazhdon të pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.

Ky projekt ka kohë dy vite nga realizimi i tij, ndërsa me rikthimin e Elvana Gjatës, u publikua dhe filmi.

Tani, Mamaqi ka publikuar edhe disa nga prapaskenat e këtij filmi, e që nuk duhet t’i humbisni.

Kujtojmë se kolonë zanore e këtij filmi është pikërisht kënga e realizuar nga Elvana Gjata, e titulluar “Pa dashuri”./GazetaBlic