Sporti

PSV – Barcelona, formacionet zyrtare

11/28/2018 20:31
nga:M K

PSV dhe Barcelona do të përballen sonte me fillim nga ora 21:00 në Eindhoven të Holandës.

Takimi është i vlefshëm për xhiron e pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në këtë supersfidë.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi eventuale.

/GazetaBlic/

03/14/2019 12:38

Barcelona merr një lajm tejet të keq pas fitores ndaj Lyonit, ylli i skuadrës mungon për afro 1 muaj