Sporti

PSG merr një super lajm para takimit me Real Madridin

09/12/2019 20:28
nga:Lorik J

Liga e Kampionëve do të rikthehet në javën e ardhshme.

Skuadra e PSG-së ka marrë lajme të mira para takimit të parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, raporton GazetaBlic.

Sulmuesi i tyre, Kylian Mbappe pritet të jetë i gatshëm për këtë sfidë dhe ky padyshim se është një lajm fantastik për klubin nga Parisi.

PSG lëshoi ​​një deklaratë duke konfirmuar se ylli i tyre i ri do të punojë së bashku me grupin të hënën.

Gjithashtu edhe Edinson Cavani është shëruar dhe do të luajë ndaj Realit.

/GazetaBlic/