Showtime

“Pse nuk je martuar akoma?”, Këngëtari i njohur habit me përgjigjen e tij

06/12/2019 16:37
nga:Natyra

Dy prindërit e Kujtim Prodanit, Anita Take dhe Agim Prodani, të cilët kanë pasur ndikim në rrugëtimin e tij në muzikë, i kanë dhenë edhe shembullin e dashurisë së vërtëtë, që mesa duket kantautori është ende në kërkim.

I ftuar mëngjesin e sotëm në studion e emisionit “Rreze Dielli” , Prodani foli edhe për jetën private. I pyetur nga moderatori Alban Musa se pse nuk është martuar, është përgjigjur se është akoma shpejt.

Nuk i ka ardhur momenti, është shpejt akoma. Po sikur të të them që përtoj, është përgjegjësi e madhe.Unë jam rritur në një familje plot dashuri dhe kam jetuar për 26 vite në një parajsë dashurie. Këtë lloj dashurie kanë patur prindërit e mi. Jam po unë që them, Kujtim nuk është momenti, ti nuk je gati. Ndoshta jam shumë i ri akoma, ndoshta përkushtimi ndaj muzikës është aq i madh, i bukur saqë nuk i ka ardhur moment”, ka thënë kantautori.