Lajme

Pse Hillary e tallte Billin për shtatoren e tij me këtë foto?

06/12/2019 15:53
nga:Gazeta Blic

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton, tregon pse gruaja e tij, ish-sekretarja amerikane Hillary Clinton, e tallte për shtatoren e tij. Ai ka rrëfyer edhe historine që qëndronte prapa talljes.

“Unë vij nga një vend i vogël ku kanë një kultururë rurale ku njerëzit nuk duan të sillen si njerëz të rëndësishëm. Dhe kur ka ardhë këtu zonja Clinton, ajo bëri këndej me gisht sikur ku është ky prapa meje. Tani duhet ta përfundoj me të njëjtën fotografi duke bërë me gisht andej”, ka thënë Clinton.