Showtime

Provokon keq e dashura e Bleros!

02/26/2018 17:15
nga:A. R.

Blero Muharremi ka kohë që është në lidhje me blogeren shqiptare Afrona Dika e cila jeton në Zvicërr, shkruan Gazeta Blic.

Ata tanimë janë bërë mjaft të dashur edhe për publikun të cilët janë aq aktiv në rrjetet sociale me prurjen e imazheve të ndryshme. Afrona shquhet për pamjen e mrekullueshme dhe aq të thjeshtë që e tregon në imazhet e ndryshme, e në këtë të fundit nuk mund të themi që nuk duket paksa provokuese.

Mesa duket Blero është shumë me fat që ka një të dashur si blogerja Dika. Ndryshe, dyshja kanë blerë një banesë tejet luksoze në Prishtinë, të cilët kanë plane për të ardhmen.

/GazetaBlic./

 

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën