Cool

Pronari i fermës së shpezëve, kur qeshë tingëllon sikur pulë (Video)

10/05/2017 21:18
nga:M H

Frederik van Wijk që është pronar i një ferme të shpezëve në Norvegji, ka bërë të gjithë të qeshin me formën se si tingëllon kur qeshë.

 

Derisa po intervistohej, ai kë lëshuar zëra që ngjajnë sikur ato që lëshon pula, duke bërë që gazetari të mos mund të përmbahet, transmeton Telegrafi.

“Është tamam si shpezët që i ka në pronësi”, si dhe “qeshje më të çuditshme nuk kam dëgjuar”, janë dy nga komentet që kanë marrë më së shumti pëlqime.

Rasti është pëlqyer shumë, duke bërë që të shpërndahet me shpejtësi në internet. /Telegrafi/

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes