Lajme

Prishtinë, dyshohet se ka humbur një tifoz anglez

11/17/2019 23:53
nga:M K

Pas përfundimit të ndeshjes midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, dyshohet se ka humbur një tifoz anglez.

Redaksia ka kontaktuar Policinë për të mësuar më shumë detaje rreth këtij rasti, por deri më tani nuk ka marrë përgjigje.

Pas pak do të vijmë me informata shtesë nga ky rast.

Qëndroni me ne për të mësuar çdo detaj në kohë reale.

12/14/2019 15:33

Atdhe Nuhiu e Arijanet Muric në bankën rezervë, Bersant Celina starton nga minuta e parë