Showtime

Prishen raportet mes Endrit Thaçit dhe Lotina Hazirit, ata ia bën këtë gjë njeri-tjetrit

03/18/2019 20:57
nga:Natyra

Endrit Thaçi djali i presidentit të vendit Hashim Thaçit nuk ka shumë që u komentua për një lidhje të mundshme me vajzën e të parit të Gjilanit Lutfi Hazirit, Lotinën, shkruan GazetaBlic.

Dyshja arritën qe të shkaktojnë disa thashetheme për një lidhje të mundshme pasi që ishin parë në një lokal bashkë.

Javë më vonë, Lotina publikoi një foto ku i hedhi të gjitha thashethemet poshtë se është në lidhje me Endritin.

Ata prapë shkaktonin dyshime, pasi që ndiqnin njëri-tjetrin në rrjetin social ‘Instagram‘.

Por siç duket ata i kanë dhënë fund ‘shoqërisë‘, apo lidhjes së tyre.

Arsyeja e kësaj është se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në këtë rrjet social.

Shikojeni fotot:

Se cila është arsyeja e kësaj mbetet të shihet./GazetaBlic/

09/17/2019 17:58

Endrit Thaçi publikon portretin familjar, e gjithë vëmendja te nëna e tij