Showtime

Prezantuesja e njohur, bëhet nënë për herë të parë (Foto)

03/14/2018 12:59
nga:FL.B

Prezantuesja e njohur Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Adia.

© Floriana Garo [instagram]

Lajmin për këtë gjë, e bëri të ditur vet prezantuesja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Ajo ndau me ndjekësit e saj një imazh ku shfaq gishtin e saj, të takuar me dorën e vogël të vajzës së porsalindur.

© Floriana Garo [instagram]

Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta”, (sic.), ka shkruar Floriana Garo në mbishkrimin e fotografisë.

E njëjta ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

12/18/2018 21:01

Ahmeti: Nëse Thaçi ose Haradinaj shpërfillin agjendën, nuk do të jem pjesë e ekipit negociator